• Witamy wiosnę na wesoło

• Z niecierpliwością czekaliśmy na ciepłe promyki słońca, kolorowe kwiaty i zieleń wokół nas. W tym roku obchody powitania wiosny odbyły się pod hasłem " Witamy wiosnę na wesoło". Uczniowie klasy 3 a i 3 b zaprezentowali program artystyczny zawierający ciekawostki, zagadki, wiosenne zadania dla poszczególnych oddziałów 0-3, oraz śpiew i pokazy taneczne. Klasa 3 zaprezentowała „Taniec kwiatów " do utworu F. Chopina - Wiosenny walc, a klasa 3b taniec" Wiosna w ogródku". Wszystkie dzieci z klas 0 - 3 bawiły się wspaniale. Po części artystycznej uczniowie razem z wychowawcami przeszli w barwnym korowodzie wokół szkoły, witajac wiosnę wesołymi okrzykami: Zimo, zimo znikaj! Wiosno, wiosno witaj!

• 30 marca w ramach zajęć gimnastycznych odwiedził nasze oddziały przedszkolne Pan Dawid Duda, który przeprowadził ciekawe i atrakcyjne zajęcia z 6-latkami w sali gimnastycznej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmików.

Dzieci oraz wychowawcy jeszcze raz pragną podziękować Panu Dawidowi