• Propozycja ciekawych warsztatów plastycznych dla uczniów

• "Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie  otrzymaliśmy propozycję ciekawych warsztatów plastycznych dla uczniów naszej szkoły „Sztuka kolażu, malowanie akwarelą” w cenie 29 zł od osoby. Warsztaty poprowadzi pani Anna Mączka (pseud. Emma Boo), którą niektórzy uczniowie kojarzą z warsztatów prowadzonych w zeszłym roku, związanych z książką „Ira w krainie bocianów”. Prace, które powstaną w czasie warsztatów pragniemy wystawić na licytacje „Lecimy z pomocą dla Jasia”. Z pewnością śledzicie Państwo losy braciszka naszych uczniów na FB i wiecie, że nasz drobny wkład również przyczynił się do leczenia dziecka we Włoszech. Warsztaty będą także formą nauki poprzez zabawę. Bardzo prosimy o zdeklarowanie udziału w warsztatach poprzez informację zwrotną do wychowawców w terminie do 24 listopada 2023. Warsztaty odbędą się w grudniu. Mogą one być połączone z przygotowaniem pieczonych jabłuszek (cena wtedy wzrasta o 2 zł)"

1_szkola.pdf

2._Warsztaty-Artyst.pdf