• Warsztaty

• W poniedziałek 30 październka uczniowie klasy 2 A mieli okazję własnoręcznie wykonać pachnące jesienne mydłka, gdyż uczestniczyli w warsztatach mydlarskich. Samodzielnie zrobione mydełka o zapachu cytryny i limonki zapakowali w torebeczki, które ozdabiali według własnego pomysł.

• Remonty w naszej szkole powoli dobiegają końca. Pragniemy podziękować całej spolecznosci szkolnej za cierpliwość i zapewnić, że mimo wyłączenia kolejnych pięter z użytku i braku drzwi nauka przebiegała zgodnie z planem,a podstawa programowa byla realizowana bez zakłóceń. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do liftingu naszej leciwej już szkoły. Dziękujemy władzom UMiG oraz wszystkim ekipom, które pracowały na efekt końcowy. Niebawem pochwalimy się gabinetem stomatologicznym i gabinetem szkolnej pielęgniarki, które powstały dzięki p. Dyrektor SPZOZ w Skale Marzenie Grochowskiej.

• Dzień Ogórka

• 27 października nasze oddziały przedszkolne obchodziły Dzień Ogórka w ramach realizacji programu edukacyjnego ,,Witaminki"

W tym dniu królował ubiór w kolorze ogórkowym. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

• Warsztaty pt. ,,Mikroleśny świat w ramce"

• 13 października dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w jesiennych warsztatach pt. ,,Mikroleśny świat w ramce", które przeprowadziła

p. Justyna (#Just in Nature -Warsztaty dla dzieci - Mali Ogrodnicy).

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć i obejrzenia krótkiego filmiku

P. Justynie bardzo dziękujemy za kolejne ciekawe zajęcia