• Witamy na naszej stronie

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

Uwaga!!!

zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez KRUS. Ciekawe nagrody. Termin oddania pracy plastycznej wraz z formularzem zgłoszeniowym (załącznik nr 1) do szkoły to 27 marca 2024 r. (ostatecznie 3 kwietnia). W konkursie na rymowanki mogą uczestniczyć uczniowie klas IV - VIII, których przynajmniej 1 rodzic ubezpieczony jest w KRUS. Termin oddania rymowanki do szkoły to 20 marca 2024 r. Wszystkie szczegóły są w załącznikach.

• ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE Z PANIĄ ANNĄ MARIĄ MĄCZKĄ

Pragniemy zaproponować uczniom naszej szkoły ciekawe zajęcia artystyczne, które rozwijają wyobraźnię, odstresowują, pobudzają pozytywne myślenie oraz kreatywność.

W programie:

• KOLAŻ ARTYSTYCZNY
            • ZWIERZĘTA FUTERKOWE, MIESZKAŃCY AFRYKI
            • MALOWANIE AKWARELĄ – CZARODZIEJSKI OGRÓD
            • MOZAIKI I GRAFIKA Z

Czwartek 28.03.2024

• NASZE PROJEKTY:

• Projekt „Odkrywam Małopolskę”

Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności “Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future”,

• LOGO SZKOŁY